Yükleniyor...
Kategoriler

Markalar
Müşteri Hiz.

İndirimli Ürünler

Promosyon Baskı

 

Promosyon Tampon Baskı
Tampon baskı yöntemi ile pürüzlü ya da herhangi bir şekilde düz olmayan yüzeylere renkli baskılar yapılabilmektedir.
Tampon baskı gelişen son teknoloji makinalarla son derece hızlı baskı yapılabilir.
Yüksek adetlerdeki baskı işlemlerinde hızlı ve ekonomik çözümler sunar.
 
Lazer Baskı
Lazer baskı; öncelikle metal yüzeylere olmak üzere, cam, deri, pleksiglass ve ahşap ürünlere lazer ışığı yansıtılarak yapılan bir nevi kazıma işlemidir.
Diğer baskı çeşitlerine göre maliyetli ancak uzun ömürlüdür.
 
 
Serigrafi Baskı
Serigrafi, bir seri baskı yapma şeklidir. Geçmişi çok eskilere uzanan bu sanat dalı son zamanlarda sanayinin de gelişmesi ile endüstriyel ürünlerin markalanmasında büyük önem kazanmıştır. Ahşap ya da metal bir çerçeveye gerilen değişik türdeki polyester ipek kumaşının fotofilm emülsiyon denilen bir film tabakasıyla kaplanıp ışıkta pozlandıktan sonra basılması gereken grafik, bu kumaşa bir şablon gibi çıkar. Işığa duyarlı bölgeler suyun yardımı ile boşaltılır ve hassas bir şablon oluşur. Bu şablona "elek" denir. Bir ragle (ağzı keskin bir kauçuk) yardımı ile baskı yapılır.
Serigrafi baskı her türlü malzeme ve yüzeye uygulanabilir. Yuvarlak baskılar yapılabilir. Aynı zamanda matbaanın baskı yapamadığı metal, seramik, kumaş ve cam gibi malzemelere baskı serigrafi ile yapılır. Elektroniğin bel kemiğidir. Serigrafi sayesinde devre kartları daha net ve temiz olarak yapılmaktadır. Son yıllarda serigrafi endüstrinin olmazsa olmazları arasına girmiştir.
Eticaret Yazılımı ve Google Reklam'ları AdWorld Tarafından Sağlanmaktadır.